Yaşam

İyi Günler 23.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: İyi Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Sıcacık bir aile komedisini ekranlara taşıyan SHOW TV dizisi dün akşam 23. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. TMC Film dizisinin her yeni bölümünde sanki yaşamışız gibi hissettiren olaylar ekranlarımıza gelmeye devam ediyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; İyi Günler son bölüm tek parça full izleme ekranı…

İyi Günler son bölümde; Saliha’nın evden ayrılması ve ortadan kaybolması herkesi şaşırtır.

Mihran ise Selma ile evlenmeye karar verir. Artık annesini ikna etmek için her şeyi yapacaktır.

Tüm ailenin büyük krizlerle uyandığı gün, bir kına gecesi ve damat tarafının nasıl olduğunun farkında olmadan daldığı bir kostüm partisi ile son bulur.

Altan ve Atakan’ın dört gözle beklediği düğün, beklenmedik olaylar dizisiyle yepyeni başlangıçlara ev sahipliği yapacaktır.

İyi Günler Geçen Bölümde Neler Oldu?

Kafede çıkan yangının ardından Mihran her şeyi göze alarak Selma ve Leylim’i evlerine getirir. Bu durumdan hoşlanmayan Saliha geri dönülmez bir adım atacaktır. Bu sırada Füsun’un aşkını fark eden Hakim, Kıymet’e durumu nasıl anlatacağını merak eder. Aleyna’nın bitmeyen talepleri ailenin sabrını sınarken, Feyyaz’ı ayrılığın eşiğine getirir. Selma ve Leylim’in gelmesiyle birlikte ateşin son düğümü de çözülecek ve yılların sırrı ortaya çıkacaktır.

İyi Günler 23. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

MUTLU GÜNLER SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM EKRAN İZLE

bozdogan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu