Teknoloji

Apple’ın Kaç Adet iPhone 15 Satmayı Hedeflediği Belli Oldu: Servetinize Zenginlik Katacak!

Kıdemli Apple analistlerinden Mark Gürman teknoloji devi hakkında değerli açıklamalarda bulundu. Gürman tarafından yapılan açıklamalar, Apple’ın bu yıl kaç adet iPhone 15 satmayı planladığını gözler önüne seriyor. Konuya yakın kaynaklara dayanan bilgilere göre, Apple kaba bir tavırla söyledi. en az iPhone 14Yeni telefonlar kadar satmayı planlıyor.

Mark Gurman’a göre, 2023-2024 dönemi için Apple 85 milyon adet iPhone 15 arızalı. Bu siparişler arasında Pro modeller de yer alıyor. Apple’ın son yıllarda 90 milyon civarında sipariş aldığını düşünürsek bu yıl görece düşük üretim yapılacağı kanaatine varıyoruz. Ancak burada önemli bir konu var: Apple son yıllarda hiçbir zaman 90 milyon akıllı telefon satamadı. 85 milyon adet üretim, Stok bolluğunu önlemek içinBir karar verilmiş gibi görünüyor.

Akıllı telefon satışları düşerken, Apple etkilenmeyeceğini düşünüyor!

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde 2023 yılının ikinci çeyreği için en çok satan akıllı telefon markaları aktardık. Yapılan araştırmalara göre dünya genelinde akıllı telefon satışları artıyor. 2 senedir sürekli düşüyor. . Ancak Apple bu durumu pek umursamıyor gibi görünüyor. Çünkü satışlar düşerken Apple en az iPhone 14 kadar satış yapacak. emin olmakBunun en açık göstergesi.

Apple her yıl fiyatı ve iPhone’ları artıracak daha fazla satacak konuşuldu. Ama bu yıllardır olmadı. Bu yıl da emsal konuşmalar gündemde. Ancak yine fiyat değişikliği olmazsa Apple 85 milyon iPhone 15 kaybedecek. en az 85 milyar dolar(ortalama 1000 dolar kazanacağını varsayarsak) para kazanacak…

gomecajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu